PIELGRZYMKA

KALWARIA ZEBRZYDOWSKA – KRAKÓW ŁAGIEWNIKI

11-14 lipca 2024

11 lipca CZWARTEK

Wyjazd z Wrocławia (ul. Królewska 30) o godz. 15:30. Przejazd autokarem do Kalwarii Zebrzydowskiej. Obiadokolacja, zakwaterowanie, modlitwa różańcowa, Apel Jasnogórski.

12 lipca PIĄTEK

Śniadanie, Msza Święta, Dróżki Pana Jezusa, Obiadokolacja, Czas wolny, Adoracja Najświętszego Sakramentu.

13 lipca SOBOTA

Śniadanie, Msza Święta, zwiedzanie klasztoru, czas na osobistą modlitwę. Obiad. Dla chętnych – wyjście do Lanckorony, nazywanej „miastem Aniołów”, która słynie z wyrobów ceramicznych. Można tam zobaczyć piękne XIX w. drewniane chałupki wpisane na Szlak Architektury Drewnianej. (Nabożeństwo Fatimskie). Pogodny wieczór przy grillu/ognisku. Apel.

14 lipca NIEDZIELA

Śniadanie, wykwaterowanie, Msza Święta, obiad. Wyjazd do Krakowa – Łagiewnik, koronka do Bożego Miłosierdzia, czas na indywidualne zwiedzanie/modlitwę, wyjazd do Wrocławia, przyjazd w godzinach wieczornych (raczej późnych)

Poszczególne punkty programu mogą ulec nieznacznej zmianie – jest to zależne od liczby pielgrzymów przebywających w Sanktuarium oraz innych czynników niezależnych od organizatorów.